Stobno

Stobno 74, 72-002 Dołuje
łączna powierzchnia magazynowo- biurowa: ok. 13000 m2

Nieruchomość położona jest  w pobliżu tras wylotowych  do Gdańska, Poznania  i Bydgoszczy,  oraz blisko   dojazdu  do  drogi S3  i autostrady A6 .  Dużym atutem tego miejsca jest również bliskość przejścia granicznego Szczecin – Kołbaskowo.

Działka posiada zagospodarowanie odpowiednie dla funkcji zabudowy – tj. utwardzone drogi wewnętrzne i place manewrowe, zatoki parkingowe, oświetlenie zewnętrzne, chodniki oraz urządzone zieleńce.

 Jest to hala jednonawowa składająca się z czterech hal magazynowo – biurowych, jednokondygnacyjne wykonane w konstrukcji stalowej. Posadzki w halach magazynowych wykonane są w technologii korundowej chroniącej przed pyleniem o nacisku 10T/m2. Wysokość  hal w kalenicy wynosi 12 m. Hale posiadają z przodu doki hydrauliczne  dostosowane do  samochodów ciężarowych, miniramp dla pojazdów do 3,5 tony oraz bram z poziomu „0”. Hale  posiadają instalację tryskaczową do automatycznego gaszenia pożaru. Hale magazynowe wyposażone są w nagrzewnice gazowe oraz destryfikatory.

Cały kompleks jest chroniony przez profesjonalną agencję ochrony mienia  w dni powszednie od 15:00 do 7:00 dnia następnego, oraz  w soboty, niedziele oraz święta 24h/dobę.