Przecław

al. Kasztanowa 17, 72-005, Przecław
łączna powierzchnia magazynowo- biurowa: ok. 8500 m2

Nieruchomość położona jest w pobliżu tras wylotowych do Gdańska, Poznania i Bydgoszczy, oraz blisko dojazdu do nowej drogi S3 i autostrady A6. Dużym atutem tego miejsca jest również bliskość przejścia granicznego Szczecin – Kołbaskowo.

Obecnie na ukończeniu jest obwodnica Przecławia, która zapewni bezpośredni dojazd do Alei Kasztanowej.

Działka posiada zagospodarowanie odpowiednie dla funkcji zabudowy – tj. utwardzone drogi wewnętrzne i place manewrowe, zatoki parkingowe, chodniki oraz urządzone tereny zielone. Posesja jest ogrodzona, posiada oświetlenie zewnętrzne.

Oferowana przez nas hala składa się z pięciu hal w kompleksie. Jest to hala jednonawowa, jednokondygnacyjna wykonana w konstrukcji stalowej. Posadzki w halach magazynowych wykonane są w nowoczesnej technologii korundowej chroniącej przed pyleniem o nacisku 10T/m2.  Wysokość hali w kalenicy 9 m. Obiekt posiada doki hydrauliczne dla pojazdów ciężarowych oraz bramy z poziomu „0”.

Hala wyposażona jest w instalację tryskaczową do automatycznego gaszenia pożaru. Ogrzewanie wnętrza hali magazynowej odbywa się za pomocą nagrzewnic gazowych.

Cały kompleks jest chroniony przez profesjonalną agencję ochrony mienia. –  jednoosobowa ochrona w cyklu od godz. 16.00 do 7.00 rano w dni robocze oraz całodobowo w soboty, niedziele i święta. Dodatkowo obiekt wyposażony jest w monitoring wizyjny.